PL DE EN

Firma Kluś od 10 lat tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w oparciu o technologię LED. Projektujemy i produkujemy szeroki asortyment nowoczesnego oświetlenia przeznaczonego dla zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki szerokiej sieci przedstawicieli docieramy do klientów na całym świecie.

Firma KLUŚ stale poszukuje ciekawych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych działów:

  • Projektowanie nowych produktów
  • Sprzedaż i Marketing
  • Produkcja i Pakowanie
  • Magazynowanie i Logistyka
  • Administracja

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Poszukujemy Inżyniera Sprzedaży, który dołączy do naszego Zespołu Handlowego.
Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Kamionka (pow. piaseczyński; gm. Piaseczno), Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Od kandydatów oczekujemy:

Oferujemy:

CV z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres rekrutacja@klus.com.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).”

PROJEKTANT WZORNICTWA

Poszukujemy Projektanta Wzornictwa, który dołączy do naszego Zespołu Wdrożeniowego i wesprze proces tworzenia nowych produktów. Liczymy na ciekawe pomysły, które będą brać pod uwagę realia technologiczne i materiałowe. Doświadczenie w branży oświetleniowej nie jest wymagane.

  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań pod względem funkcji i konstrukcji
  • wsparcie Zespołu Wdrożeniowego w zakresie stylizacji i opracowania funkcjonalności projektowanych produktów
  • ścisła współpraca z Działem Konstrukcyjnym, a także dostawcami lokalnymi i zagranicznymi
  • przygotowanie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań w programie Solid Works (2D, 3D)
  • uczestnictwo we wdrażaniu projektów od fazy koncepcyjnej do seryjnej produkcji

  • minimum dwuletniego doświadczenie w projektowaniu
  • umiejętności łączenia ogólnie przyjętych zasad i norm z fantazją twórczą
  • zdolności obserwacji w poszukiwaniu inspiracji dla procesu tworzenia
  • pogardy dla kopiowania produktów
  • dużego wyczucia wpływu konstrukcji, materiału i technologii na kształt przedmiotu
  • chęci podejmowania tematów spoza wzornictwa przemysłowego np. projektowanie wnętrz, mebli, stoisk wystawienniczych
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności
  • chęci do pracy i rozwoju swoich umiejętności
  • zaangażowania w realizację wyznaczonych celów
  • komunikatywności i kultury osobistej
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (niemiecki lub rosyjski mile widziany)
  • umiejętności pracy w 3ds Max (mile widziane)
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i realizowania własnych pomysłów
  • wymianę doświadczeń z międzynarodowymi kontrahentami
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej
  • pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze

CV z listem motywacyjnym oraz portfolio prosimy wysyłać na adres rekrutacja@klus.com.pl